5 листопада у Кременчуці відкрився офтальмологічний центр Візіум.

Візіум - це найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів у Кремечуці. 10 діагностично-хірургічних клінік Україні. Надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді кваліфіковані лікарі-офтальмологі, серед яких найдосвідченіші хірурги та науково-медичні співробітники. В нашій роботі ми використовуємо професійні медичні оптики, що створює комфорт для пацієнтів та надаємо потрібний оптичний асортимент.

Всі медичні послуги, що надаються в центрі Візіум, експертних, ефективні, безпечні та безболісні. Кожна з наших установ є офтальмологічним центром замкнутого циклу. А це значить, що ми допоможемо Вам вирішити будь-яку проблему з очима. Діагностику, лікування і підбір оптичної корекції ми проводимо за стандартизованими клінічними протоколами, застосовуючи інноваційні технології. У клініці працюють кандидати медичних наук, лікарі вищої та першої категорії.

Нас об'єднують європейські принципи професіоналізму, медичної етики, сучасний підхід до організації лікувального процесу і прагнення зробити ваш світ яскравіше. Тому ми зібрали команду лікарів з багаторічним досвідом роботи, які відомі своїми досягненнями в офтальмологічному співтоваристві України і Європи.

 Ми чекаємо на вас за адресою: вул. Ігоря Сердюка, 57(навпроти зупинки "вул.Халаменюка").

Телефони для запису на прийом та консультації: (099)330-01-03, (068)030-01-03, 080-030-01-03.

Взіум Кременчук